محلی برای انتشار اشعار سبز
 

بیش از دو ماه که از نوشتن مطلب زیر گذشته فردی با نام علی دو پیغام در بخش نظرات گذاشته که به علت کمبود جا در آنجا پاسخ مختصری به آن ادعاها را اینجا می آورم.

=======
نویسنده وبلاگ:
علی آقا یواش یواش پیاده شو یکم با هم پیاده راه بریم..اینطور که تو تخته گاز میری میترسم بزنی یه بلایی سر خودت بیاری ...چه خبرته برادر؟
۱-  شما ظاهرا دو تا پیام گذاشتی و گفته ای من یک جو مرام داشته باشم و منتشرش کنم. آقا من ادعایی ندارم ولی اونا که من را از نزدیک می شناسند میدونند مرامم چیه..

۲- ماشاالله اینقدر طولانی نوشته ای که با این محدودیت جا در کامنت دیگه جایی برای پاسخگویی من نگذاشتی هر چند پاسخ آنچنانی هم لازم نیست. کافیه شما یه کم به همین چیزایی که گفتی خودت عمل کنی اونوقت می فهمی راه راست چیه راه کج کدومه. البته من برعکس تو معتقدم تشخیص راه راست و کج نا با کمیت مطالعه و تحقیق  به تنهایی ممکنه و نه به سطح سواد افراد وابستگی داره بلکه بیشتر از کمیت به کیفیت بستگی داره. برای همین هم هستکه روایت داریم که یک ساعت تفکر از 70 سال عبادت مهمتره! 

۳-  در مورد زمان راهپیمایی در تهران و شهرستانها و تعطیلی مدارس و غیره هم فکر کنم زیادی ماهواره می بینی. البته اون روزها کسانی که از این جور تحلیلها داشتند ما دوستی داشتیم که می گفت زیاد همبرگر خورده اند! برعکس اونچیزی هم که شما ادعا دارید اصلا تبلیغات درستی نشد و به همین دلیل من خودم نتونستم در راهپیمایی عصر چهارشنبه اصفهان شرکت کنم چون فکر کردم همون راهپیمایی که مردم اصفهان یه روز قبلش انجام دادند دیگه کافی بوده.. تو همون راهپیمایی هم بچه هام شرکت نکردند چون مدرسه داشتند..دخترم هم با تلفن التماس می کرد که بذارم  بعد از امتحانش بیاد شرکت کنه که ترسیدم گم بشه و اجازه ندادم.. این هم جواب تعطیلی مداس شما

۴- بمیرم واسه شاه که نمی ذاشت خون از دماغ کسی بچکه. فقط نمیدونم چطور در عرض 400 روزبیش از 60 هزار شهید رو دست مردم گذاشت یعنی به طور متوسط روزی 150 شهید.

۵- در مورد این بخش از نظر شما "پز رو اونهایی باید بدن که بعد از 20 سال درس خوندن در عالیترین درجات، زحمت کشیدن واسه مملکت، با اینکه می تونند از کشور برن بیرون یا اینکه با حقوق مکفی به زندگی خودشون برسن، طاقت مشاهده پیشروی پروژه تحمیق مردم در این چند سال اخیر رو از کف دادن و جون خودشون و زن و بچشون رو گذاشتن کف دستشون، ...."   گفتم که پیاده شود با هم بریم.. حالا اگه بگم آقا تحمیق در مورد شما انجام گرفته میگید چرا!  خوب اونی که بیش از ۲۰ سال درس خونده از بهترین دانشگاههای دنیا مدرک دکترا داره.. با اینکه با پول دولت نرفته و هیچ تعهد مالی و قانونی نداشته ..با اینکه میتونسته همون آمریکا بمونه یا کشورهای دیگه بره... با اینکه علاوه بر تسلط کامل به زبان انگلیسی یک زبان زنده و پر جمعیت دیگه دنیا را هم مثل آب خوردن به همه لهجه های محلیش وارده باز به ایران برگشته اون منم!   البته بدون قر و فر و پز که بعضی تازه به دوران رسیده ها دارند. من هرجا برم تو شهر یا ده از رفتارم یا حرف زدنم هیچکس نمیتونه تشخیص بده که حدود ۳۵ سال از عمرم را خارج از ایران زندگی کرده ام مگر اینکه حرف از تجارب زندگی و مسائل دیگر پیش بیاید. حالا شما شده ای مدعی این حرفها!! برو برادر یک کمی دیده بگشا!

=========

خیلی زور داره که یک مطلب طولانی را بنویسی و در یک لحظه با زدن یک کلیک اشتباه همه اش از دست بره. خوب اشکالی نداره ...دوباره بسم الله..

13 آبان - روز شكست دشمن

امروز ۱۳ آبان بود و همه بهتر از من خبر دارید که بی بی سی و صدای خفاش و العبریه و بقیه هم سنگ تموم گذاشتند. دیشب رفتم یک کلمه ایران را به لاتین تو گوگل جستجو کنم اولین لینکی که بالای صفحه تو بخش "Sponsored Links" يعني بخش آگهيهاي گوگل كه خيلي هم بايد براش پول داد  يك سايتي در اومد كه مثل بقيه سايتهاي سبزيا اين روزها مثل قارچ داره سر در مياره.  ولي اينكه پول براش داده بودند تا بالاي صفحه دربياد برام جالب بود. يك بررسي كوچيك كافي بود تا بفهمم صاحب سايت يك ايراني نمايي است كه تو چهار نوبت هزار دلار به ستاد انتخاباتي اوباما كمك كرده و خونه اش هم همون طرفهاست و هم از توبره مي خوره هم از آخور. يعني اينكه سايت مزبور يكي از موارد خرج همون 55 مليون دلاريه (تازه اين بخش علنيشه) كه اوباما هم قانونش را ديروز پريروز امضا كرد.

خوب شروع مناسبت  13 آبان همون روزيه كه امام را به مناسب سخنرانی بر ضد حق قضاوت كنسولی يا همان كاپيتولاسيون برای نظاميان آمريكايی در ايران دستگير كردند و ابتدا به تركيه و سپس به عراق تبعيد كردند. جالب اينجاست كه بار اول كه امام ضد شاه حرف زد فقط چند ماه زندانش كردند ولي اين بار كه بر عليه آمريكا حرف زده بود اول به دستور مستقيم آمريكا به نخست وزير وقت امام را دستگير كردند و در راه تبعيد به تركيه شاه را خبر كردند!!

همچنين 13 آبان 1357 كه دانشجويان و دانش آموزان به مناسب سالگرد تبعيد امام دست به تظاهرات در دانشگاه تهران زده بودند عمال شاه آنها را به گلوله بستند و به روايت شاهدان عيني ماجرا از جمله جمشيد جم خواننده سرود يار دبستانی تا شب آنها مشغول انتقال مجروهان و شهدا به بيمارستان بودند.  

و بالاخره در 13 آبان 1358 هم دانشجويان پيرو خط امام لانه جاسوسی را فتح كردند كه پيامد آن فروريختن پايه های تجسس آمريكا در ايران و منطقه و لو رفتن نفوذی های زيادی در بين انقلابيون از جمله بنی صدر و تيمسار مدنی و خيليهای ديگر شد. به راستی اگر امروز جاسوسان و مزد بگيران لو می رفتند چه نامهايی بر سر زبان می افتاد؟

خوب به مناسبت اين روزه هم شعر ها و شعارهای زيادی داده شده كه بد نيست مروری بر آنها داشته باشيم

 

ما جمله برآنیم که خورشید برآید
شام سیه غصه عالم به سر آید
با جنبش سبز علوی در پی آنیم
تا جامه ی فتنه ز تن سبز درآید
 
جنبش سبز علوی ، فدایی سید علی
سبز فقط سبز علی ، لعن به سبز اموی*
 
وقتی امام عاشقان غایب است
اطاعت از خامنه ای واجب است
 
شاعر: مجهول
زمان: آبان ۱۳۸۸
منبع: كلوبلاگ جنبش سبز علوی: http://newlife_md.cloob.com
========
 
همچنين مردم امروز در راهپيمايي اين شعارها را هم سر دادند:
 
خامنه‌اي رهبر است، وارث پيغمبر است ،
ما همه سرباز توايم خامنه‌اي گوش به فرمان توايم خامنه‌اي ،
آمريکاي فريبکار، نماد سبز رو بردار ،
مرگ بر ديکتاتور مخملي ،
سبز فقط سبز علي لعنت به سبز اموی
 
منبع: سايت راسخون  http://www.rasekhoon.net
=======
 
و باز چند شعار:
 
خط امام بازی شد - كاخ سفيد راضی شد
 
 
 
 
امام خطاب به موج سبز در آستانه 13آبان
 
 "ما در جنگ با آمریکا و تفاله های آمریکا هستیم…هر یک از اینها را شناسایی کنید و به دادگاه معرفی کنید.... ننشینید که باز جایی را آتش بزنند اينها مي خواهند خرابي كنند كار ندارند به اين كه كي كشته بشود وكي از بين برود...خط اين بود كه اصلا آمريكا منسي بشود. يك دسته شوروي را طرح مي كردند تا امريكا منسي بشود، يك دسته "الله اكبر " را كنار مي گذاشتند، سوت مي زدند و كف مي زدند آن هم روز عاشورا. خط اين بود كه اين قضيه مرگ بر امريكا منسي بشود...." (امام خمینی-صحيفه نور جلد 15 صفحه29)
 
 

راهپيمايی دانشجويان و دانش آموزان در تهران بر عليه استكبار جهانی و حاميان داخليش

راهپيمايي 13 آبان 1388- تهران - ايران

راهپيمايي 13 آبان 1388 - تهران - ايران

سبزها با اقتدار سطل‌های زباله را شکست دادند!

سبزيها با قدرت بر سطلهای زباله پيروز شدند - 13 آبان 1388

 

وقتي سوادشان به خواندن تابلوي يك خبرگزاري نمي رسد!!

به گزارش ايرنا، حدود ۲۰۰ نفر از اغتشاشگران که نشان هاي سبز به همراه درشتند خبرگزاري جمهوري اسلامي را با سازمان صدا و سيما اشتباه گرفته و شعار مي دادند:
"ننگ ما ، صدا و سيماي ما" و "درغگو، دروغگو".
اين جمع آشوب طلب همچنين سطل هاي زباله اطراف اين محل را به آتش کشيدند.
دختران و پسرهاي شرکت کننده در اين تجمع با حرکات موزون به طرح شعارهايي عليه روسيه پرداختند.
"مرگ بر ديکتاتور" و "ياحسين مير حسين" از ديگر شعارهاي اغتشاشگران بود.

به قول آهستان سبز سبزم، ریشه ندارم:
"ابتدا قرار بود رنگ سبز آقاي موسوي ريشه در فرهنگ اهل بيت داشته باشد، مثل تصوير پايين!"
 

جنبش سبز قرار بود اول با ريشه باشند

 
اما كم كم به جلبك سبز تبديل شد
 

اما معلوم شد جنبش سبز نيست بلكه جلبك سبز است!!

 
و صهيونيزم و اسرائيل و همه ولگردهای عالم هم پشتيبانشون!
 

صهيونيستهاي حامي سبزها!!

 
 
منبع: وبلاگ آهستان: http://ahestan.wordpress.com
 
* سبز اموی: معاويه ابن ابي سفيان اولين حاكم اموي اولين كاخ را در اسلام به نام كاخ سبز در دمشق مركز شام بنا كرد.
 
+ نوشته شده در  چهارشنبه سیزدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 19:48  توسط عليداد  |